Postępy budowy inwestycji

Maj 2023

Postęp prac budowlanych

Aktualnie prowadzone są intensywne prace nad zagospodarowaniem terenu dookoła inwestycji. Wybudowane zostały ściany oporowe przy zjazdach do garaży, schody oraz ściany oporowe do klatek ewakuacyjnych, usypano skarpę dookoła budynku. Rozpoczynamy montaż windy a w terminie 22-26 maja planowany jest montaż basenu zewnętrznego. Trwają również prace na łączniku między budynkiem A i B – położone są tynki i posadzki, zaczynamy kładzenie podłóg, wykonywana jest elewacja zewnętrzna.

Budynek B: zostały zamontowane klimatyzatory w lokalach oraz balustrady na klatce schodowych, wstawiono drzwi przeciwpożarowe na korytarzach i klatce schodowej, korytarze są wykańczane ,,na gotowo”.

Budynek A: dokończono tynki i posadzki, została położona terakota na korytarzach, wstawione zostały drzwi do lokali oraz drzwi przeciwpożarowe na korytarzach i klatce schodowych, zamontowane zostały balustrady.

Luty 2023

Osiągnięto 90% realizacji inwestycji

Wykonano następujące prace:

Budynek B: została położona terakota na korytarzach i klatce schodowej, zainstalowano oświetlenia na korytarzach, zakupiono drzwi do korytarzy i klatek schodowych, zakupiono i zainstalowano termy i grzejniki, przygotowano instalację do podłączenia klimatyzatorów, zakupiono klimatyzatory.

Budynek A: zostały zrobione wszystkie tynki i posadzki na 2 kondygnacjach, trwa dokończenie posadzek na pozostałych kondygnacjach, zakupiono klimatyzatory, grzejniki oraz termy, zakupiono drzwi do korytarzy i klatek schodowych. Trwają również prace na łączniku między budynkiem A i B. Aktualnie jest montowana szklana fasada oraz została wyprodukowana winda.

Listopad 2022

Postęp prac budowlanych

Osiągnięto 80% realizacji inwestycji. Aktualnie tynkujemy elewację budynku A. Na ukończeniu jest konstrukcja łącznika budynku A z B wraz z szybem windy. Dach w obu budynkach został ukończony. Trwają prace przy tynkach wewnętrznych w budynku A. Większość lokali w budynku A na parterze i pierwszym piętrze zostało otynkowane.

Wrzesień 2022

Postęp prac budowlanych

Aktualnie trwają prace przy łączniku między budynkiem A i B oraz prace tynkarskie w budynku A. Wszystkie instalacje hydrauliczne i elektryczne zostały zrobione w obu budynkach. Na ukończeniu jest dach w budynku A. Trwają prace związane z wstawianiem okien w budynku A.

Kwiecień 2022

Postęp prac budowlanych

Aktualnie rozpoczęliśmy tynkowanie i robienie elewacji w budynku B. Hydraulika i elektryka w budynku B została zrobiona a w budynku A rozpoczęta.
Kończymy dach w budynku B a w budynku A wylewamy ostatni strop.

Październik 2021

Postęp prac budowlanych

Część budynku posiada już trzy kondygnacje

Sierpień 2021

Postęp prac budowlanych

Budynek powoli pnie się w górę

Marzec 2021

Postęp prac budowlanych

Postęp prac nad nad zbrojeniami.

Listopad 2020

Postęp prac budowlanych

Aktualnie trwają pracę nad zbrojeniami.

Październik 2020

Postęp prac budowlanych

Aktualnie stawiane są słupy i ściany garażu.

Czerwiec 2020

Rozpoczęcie prac budowlanych

Rozpoczęcie prac ziemnych. Wymieniony został grunt pod płytę garażową i rozpoczęto zbrojenie płyty.