Bezpieczna inwestycja nad morzem

Perspektywiczna inwestycja

Zabezpieczenie przed rosnącą inflacją

Niskie oprocentowanie lokat przy wysokiej inflacji sprawiają, że coraz częściej zastanawiamy się nad rozsądnym i bezpiecznym lokowaniem naszych oszczędności. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, szczególnie w znanych nadmorskich kurortach, które średnio- i długoterminowo bronią swojej wartości, stanowią bardzo dobrą formę inwestowania kapitału.

Obniżki stóp procentowych wspierają popyt na mieszkania, ponieważ zwiększają zdolność kredytową nabywców korzystających z kredytów hipotecznych. Ponadto zwiększają atrakcyjność inwestycji w mieszkania na wynajem w porównaniu z lokatami bankowymi, czy innymi produktami opartymi na oprocentowaniu (np. obligacje 10-letnie).

Enklawa Krynica Morska jest z pewnością jednym z najbardziej racjonalnych wyborów dla każdego, kto odpowiedzialnie myśli o przyszłości. Łączy w sobie bezpieczeństwo rodziny, komfort i spokój finansowy.

W niepewnych czasach pandemii, zamykania granic, zagrożenia bezpieczeństwa, szczególnie docenia się jak ważne jest posiadanie własnego spokojnego i bezpiecznego miejsca, swojej enklawy na czasy społecznej izolacji. Kameralna lokalizacja, bezpiecznie oddalona od gwarnego centrum kurortu, krystalicznie czyste powietrze, trasy spacerowe i rowerowe, długie, spokojne plaże - to wszystko zapewni Ci komfort i niezależność.

To nas wyróżnia

Zysk 7% w skali roku

Enklawa Krynica Morska nie jest inwestycją typu aparthotel czy condohotel. Finansowana jest ze środków własnych dewelopera. Nasi Klienci po zakupie apartamentu stają się jego wyłącznym właścicielem, otrzymują pełną własność hipoteczną, udział w gruncie oraz odrębną księgę wieczystą. Mogą wynajmować apartament bezpośrednio lub za pośrednictwem np. firmy Sun &Snow, lidera na rynku, z oczekiwanymi zyskami na poziomie nawet 7% w skali roku. Nasze analizy wskazują na potencjał wzrostu wartości tej inwestycji, który powoduje, że rzeczywista zyskowność może być jeszcze większa.

Nie ma lepszej inwestycji od tej, która gdy tego potrzebujesz, służy Tobie i Twojej rodzinie, a gdy Ciebie tam nie ma - generuje pasywne dochody.


Porównanie opłacalności inwestowania
  1. Obniżki stóp procentowych przez RPP zredukowały oprocentowanie wielu depozytów w bankach niemal do zera. Co więcej, kilka instytucji zdecydowało się wprowadzić opłaty za trzymanie oszczędności na rachunkach. W praktyce oznacza to, że klient deponujący oszczędności na takim rachunku może narazić się na straty. www.bankier.pl
  2. Emerytalne obligacje 10-letnie w pierwszym, rocznym okresie odsetkowym będą miały oprocentowanie w wysokości 1,7 proc. W kolejnych odsetki będą sumą wskaźnika inflacji i marży w wysokości 1 proc. www.pulsbiznesu.pl
  3. Obniżki stóp procentowych pozytywnie wpływają na atrakcyjność mieszkań w kontekście inwestycyjnym www.bankier.pl
  4. W Polsce wciąż przybywa osób inwestujących w tzw. second home, przy czym najbardziej popularne są lokalizacje nadmorskie. www.propertynews.pl